Yemek Hizmetlerimiz

about1-bottom-back

Taşımalı Yemek Hizmeti

Müşterilerimizin önerileri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan mönüler, Merkez mutfağımızda hazırlanarak, hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır. Yemeklerimizin standartları, personel kadromuz tarafından, yemeklerin hazırlık aşamasından, üretim ve sevkiyat aşamasına kadar kontrol edilmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize sürdürülebilir gıda güvenliği sağlanmakta ve lezzetli yemeklerimiz termobox sistemi sayesinde; ısı kaybetmeden dış etkenlerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda sev edilmektedir.

about-banner

Yerinde Yemek Hizmeti

Kendi mutfağı olan kurum ve işletmeler asil faaliyet alanlarında dışındaki gereksinimlerini Sodexho (Sirin's) Catering’ ten karışlayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini arttırmaktadır.

Sodexho (Sirin's) Catering kalite ve proje yöneticileri, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlarına ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimleriniz belirler. Sodexho (Sirin's) Catering servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekip devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda kısa zamanda kalıcı çözümler üreterek çalışanların yüzlerindeki mutluluğu görmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamdaki tüm prosesler sürdürülebilir gıda güvenliğinin sağlanması için periyodik olarak denetlenmektedir.

Uzmanlarımızca girdi kontrolü yapılan kaliteli hammadde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzla üretilen yemekler aynı noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı en aza indirgenerek, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır.